Menu

Sztaplarka do palet bezpośrednio od producenta – dlaczego warto?

Sztaplarka do palet bezpośrednio od producenta – dlaczego warto?

Sztaplarka jest jednym z najbardziej przydatnych elementów wyposażenia zaplecza magazynowego. Stanowi doskonałą alternatywę dla wózka widłowego, pozwalając na zautomatyzowanie procesu załadunku i rozładunku towarów na regałach. Dzięki sztaplarce można zachować ciągłość pracy magazynu, również w godzinach nocnych, co w dzisiejszych czasach ma podwójne znaczenie – pamiętajmy o wysokich cenach energii. Jeśli przymierzasz się do zakupu sztaplarki do palet, to sugerujemy zamówić urządzenie bezpośrednio od producenta. Kilka przemawiających za tym argumentów znajdziesz w naszym artykule.

Gwarancja wysokiej jakości

Sztaplarka do palet jest urządzeniem, od którego należy wymagać niezawodności. W końcu mówimy tutaj o sprzęcie, który będzie bardzo intensywnie eksploatowany. Naprawdę warto zainwestować w sztaplarkę dobrej jakości, solidnie wykonaną, o przewidywalnych parametrach roboczych.

Takie urządzenie najłatwiej jest kupić właśnie bezpośrednio od producenta, który cieszy się dobrą opinią dotychczasowych klientów.

Sztaplarka na zamówienie? Najlepiej od producenta

Sztaplarki do palet zawsze powinny być ściśle dopasowane do specyfiki konkretnego zaplecza magazynowego, jak również do konkretnych potrzeb przedsiębiorcy – między innymi w zakresie udźwigu. Stąd rekomendujemy, aby zdecydować się na zakup sztaplarki wyprodukowanej na indywidualne zamówienie.

W tym wariancie ponownie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy jest zwrócenie się bezpośrednio do producenta sztaplarek, który zaprojektuje i wykona urządzenie idealnie odpowiadające na potrzeby inwestora.

Kompleksowa realizacja

Ważnym argumentem przemawiającym za tym, aby kupić sztaplarkę do palet bezpośrednio od producenta jest właśnie kompleksowa realizacja zamówienia. Producent zadba o każdy etap inwestycji, od zaprojektowania sztaplarki, przez jej wykonanie, dostarczenie, montaż i uruchomienie, aż po przeszkolenie personelu.

Jest to duże udogodnienie z perspektywy inwestora, który nie musi się osobiście angażować w poszczególne prace, mając pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana perfekcyjnie, zgodnie z ustaleniami i w uzgodnionym terminie (oraz oczywiście budżecie).

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Sztaplarka do palet jest urządzeniem, które – jak każde inne – wymaga okresowego serwisowania i może ulec awarii, często w wyniku przypadkowego uszkodzenia mechanicznego. Dlatego warto pamiętać, że kupując sztaplarkę bezpośrednio od producenta tak naprawdę wybieramy pakiet z usługą serwisową, co jest bardzo wygodne i gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

Producent zapewnia nie tylko serwis w okresie gwarancyjnym, ale również pogwarancyjnym. Doskonała znajomość urządzenia i bezpośredni dostęp do części przekłada się na krótki czas przeprowadzenia czynności serwisowych i naprawczych, co z kolei skraca nieplanowane lub planowane przestoje maszyny.

Którego producenta sztaplarek wybrać?

W Polsce nie ma wielu przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji elementów systemu transportu wewnętrznego. Tym bardziej warto dokładnie przeanalizować oferty poszczególnych zakładów oraz ocenić ich kwalifikacje przez pryzmat m.in. opinii dotychczasowych klientów.

Jednym z najlepiej ocenianych i najczęściej wybieranych producentów sztaplarek magazynowych jest PROMUS Katowice, spółka zapewniająca kompleksową realizację inwestycji, od wielu lat współpracująca z liderami polskiego przemysłu, w tym z koncernami z branży automotiv.

Oferta PROMUS Katowice obejmuje nie tylko sztaplarki, ale także inne urządzenia wchodzące w skład systemów transportu wewnętrznego: przenośniki, windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe, przesuwnice, stoły obrotowe i obrotnice, stoły podnoszone, naczepy samozaładowcze czy stacje dokowania automatycznego.

Więcej powodów, dla których warto zamówić sztaplarkę do palet bezpośrednio od producenta znajdziesz w artykule na stronie https://promuskatowice.pl/sztaplarki-producent-dlaczego-warto-zamowic-sztaplarke-bezposrednio-od-producenta/.

X