Menu
Przewozy Do Niemiec, Holandii I Belgii - Tanie Busy TransBus
Przewozy Do Niemiec, Holandii I Belgii - Tanie Busy TransBus

Chcesz szybko dotrzeć do Holandii? TransBus to firma przewozowa, która bez problemu Cię tam zabierze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a cena ustalana jest po negocjacjach z klientem. Różni się ona ze względu na miejsce docelowe podróży. Co więcej, oferujemy nie tylko przewóz osób za granicę, ale również transport paczek do naszych zachodnich sąsiadów.

Rozkład jazdy

Termin podróży zawsze jest ten sam — wyjazdy z Polski organizowane są w każdy wtorek oraz piątek, a powrót do kraju w środę oraz sobotę. Zabierzemy Cię z dowolnej miejscowości, znajdującej się na terenie województwa dolnośląskiego, a nasi najlepsi kierowcy dowiozą Cię pod wskazany adres podczas rezerwacji przejazdu. Dodatkowo przez cały czas spędzony w pojeździe zapewnią Ci miłą oraz przyjazną atmosferę.
Prosto do Holandii — przewozy

Na terenie Holandii trafiamy do miejscowości tj.:

  • Rotterdam,
  • Amsterdam,
  • Nijmegen,
  • Breda,
  • Tilburg,
  • Den Haag.

Oferujemy przede wszystkim tanie przewozy, porównując je do cen naszych konkurentów na rynku. Ponadto, liczy się dla nas czas oraz komfort pasażerów, dlatego zawieziemy Cię do Holandii wygodnymi oraz w pełni wyposażonymi samochodami. Zostały one skonfigurowane pod najważniejsze potrzeby naszych klientów. Posiadają klimatyzację, która jest niezbędna podczas letnich, gorących dni oraz ogrzewanie, które przydaje się w trakcie chłodniejszej pory roku, a dzięki temu udogodnieniu pasażerowie mogą zaznać swobody przez cały czas spędzony w samochodzie

Szczególną uwagę zwracamy na stan techniczny samochodów po każdej zrealizowanej trasie Polska-Holandia. Po zakończeniu zlecenia przez naszych doświadczonych kierowców każdy z busów jest dokładnie sprawdzany pod kątem usterki mechanicznej przez profesjonalnych mechaników. Ma to na celu zapobiec ewentualnej awarii podczas następnej podróży.

Po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej https://www.busywroclawniemcy.pl/ znajdziesz tam wszystkie szczegóły podróży, które zostały już wcześniej zarezerwowane. Potrzebujesz w krótkim czasie przetransportować się do Holandii? Zarezerwuj przejazd busem u nas, a nasi kierowcy spełnią Twoje oczekiwania.

Strona internetowa:https://www.busywroclawniemcy.pl/
Adres e-mail:biuro@trans-bus.pl
Telefon:

+48 609 249 309

+48 748 663 055

Ulica:ul. Kościelna 6
Kod i miasto:57-350 Kudowa-Zdrój
Województwo:Dolnośląskie
X